ANTIGRAVITY® FITNESS Teknikleri

ANTIGRAVITY® FITNESS(est. 1991 in NYC) kurucusu olan Christopher Harrison süspansiyon (askı) fitness ve hava yoga türlerinin yaratıcısıdır… AGF 2007’de AFAA, ACE, YOGA ALLIANCE & CYQ ( in Europe ) tarafından kabul edilerek kamu oyuna sunulmuştur.Son yılların en çok ses getiren bu egzersiz metodu, Haziran 2013 tarihi itibariyle Türkiye’de faaliyete sokulmuş ve hızla büyümeye devam etmektedir. 2015 de Orlando da yapılan Global Summit sonrasında içeriğinde ki revizeler ile, ANTIGRAVITY® 8 farklı program, 13 kurs, 100 kadar seri ve 1000 kadar poza sahiptir.

ANTIGRAVITY® FITNESS FUNDAMENTALS I-II (TEMEL EĞİTİM)

İlk temel eğitim ile açık alanda her yöne serbestçe hareket gücünü , heyecanını ve saf sevinci keşfedeceksiniz Bu adım adım teknik sayesinde , katılımcılar için güvenle ( sıfır sıkıştırma inversiyon ) dersini öğretmek için bilmeniz gereken her şey öğrenilir.Ayrıca bu eğlence ve aksiyon dolu ders için Harrison AntiGravity Hamak çıkışları , tekniğin ilkeleri ve felsefesi öğrenilir. Bu yeni başlangıç için zihninizi açın, güvensizliğinizi askıya alın ve uçuşun tadını çıkarın. Açılın… Özgürleşin OPEN UP. BE FREE. FLY HIGH.

ANTIGRAVITY® AERIAL YOGA
3 boyutlu Yoga evrimini keşfedin. Her seviyeden öğrenciye hitaben beden , zihin ve ruh bütünlüğünde bedenin bir kısmının ya da tamamının askıya alınmasıyla oluşturulan Hava Yoga tekniğidir.
ANTIGRAVITY® SUSPENSION FITNESS
Süspansiyon (askı) çalışma sistemi zorlu ve güvenli hareket teknikleriyle sizleri egzersiz rutinlerinden kurtararak sporun eğlenceli, dinamik ve fonksiyonel dünyasını sunar.
ANTIGRAVITY® AIR BARRE
Havada dans sanatını keşfedin.
ANTIGRAVITY® PİLATES
Orjinal Pilates prensiblerinden ve AntiGravity Fitness tekniklerinden oluşan AntiGravity® Pilates, Joseph Pilates’in Kontroloji metodundan adapte edilmiştir.
ANTIGRAVITY® RESTORATIVE
AntiGravity Restoratif Yoga, hava yoganın nazik, meditative, yavaş germe ve rehabilitasyon sürümüdür.
ANTIGRAVITY® KIDS
AntiGravity Fitness şimdiye kadar ilk kez çocuklar için dizayn edilmiş bu programı gururla sunar. 4 günlük kapsamlı bir eğitim için tasarlanan bu program, 3 yıllık Beta test tarafından desteklenir. ( 5 – 10 yaş )
ANTIGRAVITY® PARENT/CHILD
Şu an için AG KIDS programının içinde yer almaktadır.Çocuklar, ebeveynleri ve ya bakıcı içindir. (doğumdan 5 yaşa kadar). Gelecek eğitim programları arasında yer almak için içeriği güncellenmektedir.antigravity fitness teknikleri 2

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir